Apie mus

Visa informacija apie mus

Statybų profesionalai iš pašaukimo

UAB „Starimta“ veiklos pradžia 2017 m,, bendrovė veikia kaip atsakingo verslo privatusis juridinis asmuo. Nuo bendrovės įkūrimo pradžios iki šiandien vienas pagrindinių įmonės veiklos segmentų yra aukščiausios kokybės gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba, komunalinių pastatų statyba, statinių nugriovimas ir statybvietės paruošimas, statybos baigimas ir apdaila, statybų plėtra. Dirbdami atsakingai ir profesionaliai, esame subūrę tarpusavio supratimu pagrįstų klientų ratą.

UAB „Starimta“ dirba aukštos kvalifikacijos meistrai, profesionalūs ir atsakingi darbuotojai. Mes galime greitai ir kokybiškai išanalizuoti jūsų poreikius bei pateikti individualius sprendimus. Atsakingai žiūrime į kiekvieno kliento planus ir stengiamės net ir sudėtingiausioje situacijoje rasti išeitį. Esame lankstūs, gerai organizuoti, gebame greitai atsakyti į rūpimus klausimus ir pateikti pasiūlymus.

Mūsų įdėtos pastangos atsispindi mūsų darbuose. Naudodami aukštos kokybės medžiagas, įrankius bei pasitelkę patirtį ir profesionalumą, siūlome pasirinkti kokybę už prieinamą kainą čia ir dabar.

Susisiekite su mumis
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
0
Įgyvendintų projektų
0
Patenkintų klientų
0
Renovuotų pastatų
2017
Dirbame nuo
TOP